šipkaobchod

Lobeč na Festivalu minipivovarů v Brně 17.-20. února

V rámci potravinářských veletrhů SALIMA proběhne FESTIVAL MINIPIVOVARŮ.

V dlouhém křídle pavilonu „A2“ brněnského výstaviště od 17. 2. – 20. 2. 2016, v době od 11:00 do 18:00 h (v sobotu do 17:00 h) budou mít možnost obchodníci, znalci i milovníci pivního moku ochutnat více než 100 druhů piv od více než 35 českých a moravských „minipivovarníků“. Někteří dokonce pouze pro tuto příležitost, uvaří speciální piva, ti kteří se do vybrané společnosti výčepů již nedostali, skrze vymezené prostory, představí alespoň své nalahvované produkty. Konzumace piva a pivní kultura vždy byly o testování, ochutnávání, příjemné atmosféře, výměně zkušeností a to se nedá načíst ani v nejlepším e-shopu. To je nutné si prožít!

V Brně pivovarská přehlídka takového rozsahu doposud chyběla a všichni věříme, že osloví velké množství pravověrných, nadšených i potenciálních konzumentů tohoto tradičního, zdravého, českého národního nápoje.

V průběhu FESTIVALU MINIPIVOVARŮ budou, na malém podiu, probíhat přednášky známých osobností minipivovarnického oboru, představí se Českomoravský svaz minipivovarů, který pod sebou sdružuje více jak 300 minipivovarů a dojde i na předávání ocenění České a Moravské pivní koruny 2016.

http://www.bvv.cz/salima/aktuality/festival-minipivovaru-zna-sve-vystavovatele/


Komplex mezinárodních potravinářských veletrhů SALIMA - MBK - INTECO podává dokonalý přehled o zpracovatelském průmyslu v zemích střední a východní Evropy. V rámci souboru těchto veletrhů se prezentují přední výrobci a dodavatelé potravin a technologií pro potravinářské obory, mlynářství, pekařství, cukrářství, vinařství a zařízení pro obchod, hotely a veřejné stravování z celého světa.

Lobeč na Festivalu minipivovarů v Brně 17.-20. února
Pivovar Lobeč