šipkaobchod

Lobeč na mezinárodním pivním festivalu v Českých Budějovicích: 4.-6. února 2016

Pivovar Lobeč se představí na Mezinárodním pivním festivalu. Navštivte náš stánek v pavilonu T1 čekobudějovického výstaviště!
Lobečské pivo se také utká v neprestižnější tuzemské soutěži o Zlatou pivní pečeť. Letos soutěží 230 pivovarů. Do Budějovic posíláme soutěžní vzorky našich piv: Lobeč Výčepní, Lobeč Ležák, Lobeč IPA, Lobeč Stout a Lobeč Imperial Stout. Držte nám palce!

Letos poprvé se oblíbený Mezinárodní pivní festival přesouvá z Tábora na českobudějovické výstaviště. Návštěvníci tak budou mít možnost stát se ve dnech 4. – 6. 2. 2016 součástí reprezentačních slavností se čtvrtstoletou tradicí.
Na 26. Mezinárodním pivním festivalu se prezentují světoznámé nadnárodní pivovarnické koncerny, středně velké tuzemské pivovary, menší řemeslné pivovary a minipivovary jak z České republiky, tak ze zahraničí. Součástí tohoto ročníku je více než 200 pivovarů z celého světa a více než 300 piv na čepu přímo v pavilonu.
V rámci festivalu již tradičně proběhne soutěž o Zlatou pivní pečeť, která je považována za nejprestižnější pivovarnickou cenu v České republice. Degustace probíhající již od 1. 2. nejsou určeny veřejnosti, ale vzorky některých piv budou k dispozici k ochutnání právě od čtvrtka 4. 2. do soboty 6. 2. Celkem bylo do soutěže přihlášeno více než 1000 piv a ciderů.
26. Mezinárodní pivní festival však nabídne také bohatý kulturní program v podobě vystoupení hudebních skupin různých žánrů.

http://www.slavnostipivatabor.cz
https://www.facebook.com/events/450104718523770/

Lobeč na mezinárodním pivním festivalu v Českých Budějovicích: 4.-6. února 2016
Pivovar Lobeč