šipkaobchod

Pivo na Náplavce - Lobeč nebude chybět na 4. ročníku malých a mini českých pivovarů na Rašínově nábřeží v Praze: pátek & sobota 17.-18. června 2016

V pátek 17. 6. od 14 do 22:00 a v sobotu 18. 6. od 10 do 22:00 přivítá náplavka pražského Rašínova nábřeží již čtvrtý ročník festivalu Pivo na Náplavce. Na 50 malých, mini a létajících (neboli kočovných) pivovarů přijede představit své nejlepší speciály, některé s sebou přivezou také vlastní limonády pro naše nejmenší nebo pro ty, kteří alkoholu neholdují.

Z gastronomie budete moci ochutnat např. grilovaná žebra, rybí a mořské speciality, domácí nočky, těstoviny, balkánské, slovinské a maďarské speciality, sladké a slané palačinky nebo vynikají burgery.

Nebude chybět ani tradiční bleší trh s pivními suvenýry, těšit se lze také na autogramiádu kreslíře Petra Urbana, duchovního otce věhlasného Rudy Pivrnce, a vůbec poprvé zde Pražanům bude představen unikátní chmelařský a pivovarnický betlém.

Samozřejmostí bude i hudební program, v rámci kterého vystoupí kapely Ting, So Fine, Velvet Underground revival, Shum Davar, The Documents, Delta Blues Jam, Jamie Marshall & Amplified Acoustic Band a DJ Kid Dynamite.

Vstup na akci bude zdarma, podmínkou degustace piv však bude koupě festivalového skleněného džbánku.

Na festival bude navazovat farmářský trh „Náplavka“, který bude probíhat v sobotu od 8 do 14:00.

Přijďte ochutnat piva a limonády tuzemských pivovarníků, zakousnout mnoho dobrot, zhodnotit šikovnost autorů pivovarnického betlému, poslechnout si příjemnou muziku, tedy dobře se pobavit.

Festival se koná pod záštitou ministra zemědělství Mariana Jurečky a místostarosty MČ Praha 2 Jana Korsesky.

http://pivonanaplavce.cz

Pivo na Náplavce - Lobeč nebude chybět na 4. ročníku malých a mini českých pivovarů na Rašínově nábřeží v Praze: pátek & sobota 17.-18. června 2016
Pivovar Lobeč