šipkaobchod

Ubytování v Parostrojním pivovaru

Od června je možné se přímo v technické památce ubytovat ve stylově jedinečném apartmánu, který je umístěn v podkroví nad starou varnou. Tento netradiční rozlehlý prostor s podlahovou plochou 135 m2 je určený spíše pro hosty oceňující design a alternativu nebo i pro skupinu přátel. Je vybaven vlastním sociálním zázemím se sprchou, malou kuchyňkou s ledničkou, myčkou, varnou deskou i pračkou.

Celkem je v apartmánu připraveno osm lůžek. Apartmán má jednak klasickou manželskou postel s dvoulůžkem š. 1,6m, další čtyři lůžka o celkové š. 3,4 m jsou netradičně umístěna vedle sebe v původním železném nýtovaném vodním rezervoáru z 19. století a přístupná jsou po žebříčku. Podobně je ve druhém někdejším rezervoáru připraveno i další dvoulůžko š. 1,4m.

Fotografie apartmínu naleznete na našem webu zde: foto

Industriální design apartmánu byl oceněn v publikacích o architektuře jako je např. Ročenka Česká architektura 2014/2015 či Architektura Konverzí a byl Českou komorou architektů v rámci celkové obnovy lobečského pivovaru za ČR nominován na udělení prestižní evropské architektonické ceny Mies Van der Rohe Award 2016.

Cena apartmánu za noc je 2.000,- Kč (vč. DPH) při obsazenosti jedním až čtyřmi hosty. Za každou další osobu se připlácí 350,- Kč. Malé děti bez nároku na lůžko mají ubytování zdarma. Cena nezahrnuje snídani, kterou do zřízení restaurace zatím v pivovaru nenabízíme. Při rezervaci se platí rezervační poplatek ve výši 1/2 ceny, který je při zrušení pobytu 14 dní předem nevratný. Při rezervaci preferujeme hosty na vícedenní pobyty.

Parkování je možné zdarma přímo u pivovaru.

Pro podrobnější informace a rezervace apartmánu nás kontaktujte nejlépe písemně mailem na adresu: info@lobec.cz

 

Aktuálně máme ještě tyto volné termíny:

26.-28.7., 29.-30.7.

5.-6.8
7.-9.8., 10.-12.8.
13.-18.8.
20.-25.8.
27.-31.8.