Bylo Vám 18 let?

Pro vstup na tyto stránky musíš být starší 18 let.

06.05.2023

Nabídka práce v technické památce

Historie - Pivovar Lobeč

V technické památce Parostrojního pivovaru v Lobči aktuálně hledáme spolupracovníky a spolupracovnice na pozici:

Obsluha v pivovarském podniku Výčep & Kuchyně

Náplň práce:

- Obsluha hostů za výčepním pultem i mezi stoly v restauraci a příp. na zahrádce. Práce s pokladním systémem (přijímání objednávek nápojů a jídel, provádění plateb), čepování piva, obsluha kávovaru, podávání domácích šťáv apod.

- Služby recepce pro ubytované hosty.

- Úklid před otevřením.

- Občasná výpomoc při správě a údržbě areálu.

Nabízíme:

- Zajímavá pracovní zkušenost v prostředí památkového areálu v malém přátelském kolektivu rodinné firmy.

- Pracovní doba od února do prosince obvykle o víkendech (od pátku do neděle), v letních měsících také ve všední dny. Otevírací doba od 11. hodiny dopolední do 21. hodiny večerní. Možnost individuálního přizpůsobení pracovní doby formou předem naplánovaných služeb a střídání s kolegy.

- Zaměstnání formou brigády (Dohoda o provedení práce), nebo zaměstnaneckého poměru (Pracovní smlouva) v závislosti na předpokládaném počtu odpracovaných hodin, vzhledem k sezónnímu charakteru provozu podniku. Je tedy možné domluvit se na plnohodnotném zaměstnání nebo jen pravidelné výpomoci v rozsahu několika hodin týdně. Jako brigáda může být nabídka zajímavá také pro aktivní seniory, studenty nebo ženy na rodičovské dovolené.

- Odměna ve výši 110 až 200 Kč za hodinu podle pracovních kompetencí.

Požadujeme:

- Odpovědný přístup k práci, spolehlivost, bezúhonnost, loajalita k podniku.

- Kladný vztah k lidem, dobré vyjadřovací schopnosti, komunikativnost se zákazníky.

- Odborné vzdělání v gastronomii ani praxe nejsou nezbytné. Rádi vás zaučíme podle našich představ.

- Minimální dosažený věk 18 let.

- Řidičský průkaz sk. B.

- Znalost cizího jazyka (AJ, NJ) výhodou.

V případě zájmu nám zašlete e-mailovou zprávu: info@lobec.cz, nebo nás kontaktujte na telefon: 777 314 716