Apartmán Rosenberg

Apartmán Rosenberg - Pivovar Lobeč
  • 2-6 osob
  • 70 m2
  • 1 ložnice

Od 2600 Kč za noc

Lednička - Pivovar Lobeč

Lednička

Vařič - Pivovar Lobeč

Vařič

Remoska - Pivovar Lobeč

Remoska

Nádobí - Pivovar Lobeč

Nádobí

Sprcha - Pivovar Lobeč

Sprcha

Šampón - Pivovar Lobeč

Šampón

Fén - Pivovar Lobeč

Fén

Wifi - Pivovar Lobeč

Wifi

Popis apartmánu

Stylový apartmán Rosenberg je umístěn ve druhém nadzemním podlaží, v podkroví historické budovy pivovarských sklepů v zadním traktu areálu. Apartmán má samostatný vstup po předsazeném schodišti (jen 5 schodů) z klidné předzahrádky při východním štítu budovy.

Podlahová plocha dvou až šestilůžkového apartmánu je 70 m2. Apartmán je vybaven jednou samostatnou ložnicí s dvoulůžkem š. 1,6 m a obytným pokojem se dvěma přistýlkovými dvoulůžky š. 1,6 m, příležitostně vytvořenými z rozkládacích pohovek. V obytném pokoji je umístěn jídelní stůl a v nice jednoduchá kuchyňka, vybavená základním nádobím, malou ledničkou, indukčním dvou plotýnkovým vařičem a velkou remoskou na pečení. Apartmán má vlastní sociální zázemí se sprchou, umyvadlem a toaletou. K dispozici je ložní prádlo, ručníky, kvalitní mýdlo a sprchový šampon i fén.
Parkování je možné na samostatném parkovišti přímo při apartmánu, vzdáleném cca 5 m od vstupu. Svá kola můžete bezpečně odstavit na krytém místě v pivovarském dvoře.

Apartmán má pokrytí wifi, ale televizor u nás nehledejte.

Cena apartmánu za noc je přibližně 2.400, - Kč (vč. DPH) při obsazenosti jedním až čtyřmi hosty na alespoň dva dny. Za každou další osobu se připlácí 400,- Kč. Ubytovací poplatek obci je 5,- Kč/os/noc. Konkrétní cenu stanovujeme v závislosti na termínu a obsazenosti apartmánu. Ve všední dny je cena příznivější, o víkendech a svátcích je naopak vyšší. Pro individuální hosty lze rezervovat pobyt minimálně na dvě noci. Lastminute termíny ve všední dny jsou cenově výhodnější. V červenci a srpnu jsou možné pouze celotýdenní pobyty od soboty do soboty.

Při zájmu o stravování přímo v pivovaru si ověřte otevírací dobu pivovarské kuchyně v daném termínu. Snídaně pro ubytované hosty standardně nezajišťujeme, proto jsou apartmány vybaveny kuchyňkami. Nejbližší prodejna potravin se nachází ve Mšeně (5,5 km), nejbližší markety v Doksech (16 km) a v Mělníku (22 km).

Historie - Pivovar Lobeč
Historie - Pivovar Lobeč

Rezervace apartmánu

Líbí se vám tento apartmán? Na našem webu si ho jednoduše zarezervujete.

Rezervovat apartmán